ONNERA Grup

ONNERA Grup otel, catering, çamaşırhane ve soğutma sektörlerine ekipman sağlayan uluslararası bir iş grubudur

Fagor, Inoxfera, Edenox, Efficold, Asber, Danube, Domus ve Primer de dahil olmak üzere farklı sektör, pazar ve ülkelerdeki liderleri bir araya getiriyor.

Ürünlerini beş kıtada pazarlayan küresel bir grup. Stratejik olarak dünyanın farklı yerlerinde (İspanya, Fransa, Polonya ve Meksika) 8 adet fabrikası ve grup bünyesinde her pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümleriyle 2000 profesyoneli bulunmaktadır.

MONDRAGON işbirliği tecrübesinin bir üyesi olarak ONNERA Grup daha iyi bir geleceğe adanmıştır. Grubu oluşturan markaların dürüstlük, adanmışlık, girişimcilik ve ekip çalışmasıyla eş anlamlı olduğu ve hep birlikte yeni bir çağa yürüdüğü bir gelecek. Devamlı daha iyi, daha verimli ve daha sürdürülebilir çalışma yollarının peşinde ve ONNERA Grup'u uluslararası bir lider yapacak önceden tedbir alan bir yaklaşım. Küresel bir referans.

ONNERA Grup hakkında daha fazla bilgi edinin
  • ONNERA Grup beş kıtada 1000'den fazla dağıtım noktasına ve ofislere sahiptir
  • ONNERA Grup'ta 2000'den fazla profesyonel çalışır
  • ONNERA Grup, MONDRAGON işbirliği tecrübesinin bir parçasını teşkil eder.
  • ONNERA Grup'un 2016 yılında gerçekleşen devri 214 milyon değerindedir.

Oñati'li ONNERA Grup, yenilikçi, yeni bir çağa doğru.

Adımız bir grubun yolunu, serüvenini, geçmişini, şimdi ve geleceğini yansıtmaktadır. Belli kelimeleri çağrıştıran bir dizilişe sahiptir: Oñati, innovación, nueva era...

Geleceğe, yeni bir aşamaya ve her zaman hizmete hazır olmaya odaklanmış bir iş grubunun özelliklerini bir araya getirir.

Euskera'daki Onera (Bask Ülkesinde ve sonuç olarak Grubun doğduğu Oñati kasabasında Bask dili konuşulur) “doğru yola” demektir.

  • Bask Ülkesinin lider iş grubu ve İspanya'nın onuncusu

  • 260'den fazla şirketin ve tüzel kuruluşların bir araya gelmesiyle oluşan yapı 4 ekonomik alana ayrılmıştır: Finans, Endüstri, Dağıtım ve Bilgi

  • 73.600'den fazla çalışan ve uluslararası düzeyde 75 fabrika