Fagor Endüstriyel'i Tanıyın

İş

Fagor Endüstriyel, otel, catering ve çamaşırhane ekipmanlarının lider bir üreticisidir.

60 yılı aşan deneyimlerden oluşan çizdiği bir yolla, günden güne oluşan bilgi birikimi ve profesyonel otel işletmecilerinin ihtiyaçlarıyla Fagor Industrial, aynı marka altında ürünlerinin tamamını içeren kapsamlı bir bütün olarak sunmaktadır.

Taahhüt edilen ve yapmakta olduğumuz bir ekipmanı tam olarak tamamlayan ve en zorlayıcı profesyonellerin ihtiyaçlarını dahi karşılayan bir işçilik.

Saygın uluslararası markalar Fagor Industrial' e güven duymaktadırlar.r

+ Daha fazla bilgi ister misiniz?

Fagor Industrial (PDF - 3 MB)

Yatay pişirme ekipmanlarının, fırınlarının, bulaşık makinelerinin, soğuk muhafaza ekipmanlarının ve çamaşırhane makinelerinin üretimlerinde uzmanız.

Uzmanlık

Uzmanlık. Yenilikçilik. Taahhüt.

Fagor Industrial ‘de çevreye duyarlılık gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı o kadar taahhüt ediyoruz ki, bu bizi tam olarak dünya çapında referans bir konumuna dönüştürmeye kadar ilerleten bir taahhüttür.

Böylelikle ve profesyonel otel işletmecilerinin taleplerine her zaman cevap vermek suretiyle yerine getirdiğimiz hizmetler ile endüstriyel pişirme ekipmanlarının, fırınlarının, endüstriyel bulaşık makinelerinin, soğuk muhafaza ekipmanlarının ve çamaşırhane makinelerinin üretimlerinde uzman olmayı başarmış bulunmaktayız.


Fagor Endüstriyel şu anda otel ve catering ticareti için <span>çok yönlü tedarikçi</span> olarak referans teşkil etmektedir.

Misyon ve değerlerimiz

Mondragon işbirliği tecrübesiyle, aşağıdaki özelliklere sahip bir firma olarak tanınmayı hedefliyoruz:

 • Müşteriyle birlikte büyüyen, gerektiğinde en verimli çözümleri birlikte bulan,
 • Müşterek bir projede sorumlu insanlardan oluşan bir ekip gibi davranan,
 • Topluma ve verimli enerji ve sürdürülebilir ürünlerle toplumun geleceğine adanmış.

Değerlerimiz

 • Dürüstlük

  Dürüst, açık ve şeffaf davranarak grubu oluşturan kişilerle, müşterilerimizle ve ticari dostlarımızla uzun ömürlü ve her iki tarafın da faydalandığı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

 • Bağlılık

  Verdiğimiz sözlere uygun hareket ederek işimizde başarılı olmak ve istenilen sonucu elde etmek için var gücümüzle çabalıyoruz.

 • Küresel ekip

  Biz Küresel Bir Ekibiz. Firma olarak herkesin tavsiyelerini dinliyor ve destekliyoruz. Grup bakışını paylaşıyor ve grubun görüşlerini kısmi olarak değil kendi görüşlerimiz gibi benimsiyoruz.

 • Girişimcilik

  Girişimci bir ruhla ve önleyici tedbirler alan bir yaklaşımla müşteriye hızlı çözümler sunuyor ve devamlı olarak gücü artarak büyüyen bir şirket olmanın daha iyi yollarını araştırıyoruz.

Birlikte gelişiyoruz

Birlikte

Birleştirilmiş çaba

Fagor Endüstriyel olarak en verimli sonuçların çabaları birleştirmekten geçtiğine inanıyoruz. En iyisini yapma sorumluluğuyla ortak başarı sonucunu elde etmek için çalışıyoruz.

Birlikte, daima yakın. Müşteri, dağıtıcı ve profesyonellerle bir takım olarak çalışmak.

Biz

Yetenekli kişiler

Fagor Endüstriyel işleri mümkün kılan ve Fagor'u evrensel çapta tanınan bir firma haline getiren insanlardan oluşur. Devamlı gelişim peşinde olan ve sınırları aşan insanlardan. Yetenekli, bağlı ve daha ileriye gitmeye adanmış kişiler.

Gelişim

Gelişim ruhu

Bizler gelişimin bir görev olduğu, inovatif, daha iyinin ve daha verimli sonuçların peşinde bir dünyada yaşıyoruz. İşini iyi yap, mükemmellik için çalış, değer sun.

Fagor Endüstriyel'in bu gelişim ruhu bizi bugün bulunduğumuz noktaya taşıdı.