Fagor Endüstriyel'i Tanıyın

İş

Fagor Endüstriyel İspanyol otel ve catering sektörü lideri ve dünya sıralamasında onuncudur. Çok yönlü entegre sistemler sunan bir çok sayıda ürün üreticisidir. Catering işi için entegre hizmetlerle küresel çözümler.

Fagor Endüstriyel böyle geniş bir ürün yelpazesine sahip uluslararası standartlara sahip birkaç firmadan biridir. Ürün yelpazemiz içinde; fırınlar, pişirme ekipmanları, bulaşık makineleri, çamaşırhane ekipmanları, endüstriyel soğutma ve büfe veya ısmarlama ölçülere göre paslanmaz malzemeler bulunmaktadır.

Ulusal pazarda lider olmakla birlikte uluslararası pazardaki varlığımızla zirvede rekabet edebilen bir hacme ulaştık.

Uluslararası tanınmış firmalar Fagor'a olan güvenlerini ifade etmektedir

+ Daha fazla bilgi ister misiniz?

Fagor Industrial ( - 3 MB)

Fagor olarak bir firmanın en değerli varlığının çalışanları olduğunun farkındayız

Gelişim

1960 yılında catering sektörü için emaye kaplı endüstriyel pişirme gereçleri pazarlayan Fagor Electrodomésticos'un bir birimi olarak başladık. Hızlıca ev içi üretime geçtik ve ürün yelpazemizi bulaşık makineleri ve profesyonel çamaşırhane ekipmanlarıyla genişlettik.

1974'de ana şirketten koparak Oñati'ye yerleşen Fagor Industrial Sociedad Cooperativa kuruldu. Yıllar geçtikçe ürün yelpazemizi genişlettik ve sunduğumuz olanak ve hizmetleri mükemmelleştirdik.

Endüstriyel soğutma uygulamaları için 1997 yılında Cordoba'da kurduğumuz Lucena fabrikası bizim için bir diğer dönüm noktasıydı. Daha sonra bu çizgiye bağlı kaldık ve çizgimizi uluslararası düzeye taşıdık.

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca uluslararası bir firma olmaya, ürünlerimizin tanıtım ve toplam kalitesine, dünyanın stratejik noktalarında fabrikalar açmaya ve laboratuvar ve teknik servislerdeki gelişmeleri sıkıca desteklemeye kendimizi adadık. Ayrıca tanıtım stratejileri kurduk ve yakın bir zamanda açtığımız Lucena ve Oñati showroomlarımızla bu stratejilerimizi destekledik.

Bu stratejinin getirileri ilk defa Avrupa Modeli İş Mükemmelliği olarak "Golden Q" sertifikası aldığımız 2004 yılında görülmeye başlandı. Bugün Fagor Endüstriyel hem ürün ve/veya hizmetleri hem de çalışma tarzı olarak küresel bir referans olmaya devam etmektedir.

Büyüyen yeteneklerin ve takip edilen fikirlerin damga vurduğu bir geçmiş

Fagor Endüstriyel şu anda otel ve catering ticareti için çok yönlü tedarikçi olarak referans teşkil etmektedir.


Fagor Endüstriyel şu anda otel ve catering ticareti için <span>çok yönlü tedarikçi</span> olarak referans teşkil etmektedir.

Misyon ve değerlerimiz

Mondragon işbirliği tecrübesiyle, aşağıdaki özelliklere sahip bir firma olarak tanınmayı hedefliyoruz:

 • Müşteriyle birlikte büyüyen, gerektiğinde en verimli çözümleri birlikte bulan,
 • Müşterek bir projede sorumlu insanlardan oluşan bir ekip gibi davranan,
 • Topluma ve verimli enerji ve sürdürülebilir ürünlerle toplumun geleceğine adanmış.

Değerlerimiz

 • Dürüstlük

  Dürüst, açık ve şeffaf davranarak grubu oluşturan kişilerle, müşterilerimizle ve ticari dostlarımızla uzun ömürlü ve her iki tarafın da faydalandığı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

 • Bağlılık

  Verdiğimiz sözlere uygun hareket ederek işimizde başarılı olmak ve istenilen sonucu elde etmek için var gücümüzle çabalıyoruz.

 • Küresel ekip

  Biz Küresel Bir Ekibiz. Firma olarak herkesin tavsiyelerini dinliyor ve destekliyoruz. Grup bakışını paylaşıyor ve grubun görüşlerini kısmi olarak değil kendi görüşlerimiz gibi benimsiyoruz.

 • Girişimcilik

  Girişimci bir ruhla ve önleyici tedbirler alan bir yaklaşımla müşteriye hızlı çözümler sunuyor ve devamlı olarak gücü artarak büyüyen bir şirket olmanın daha iyi yollarını araştırıyoruz.

Kalite

Kalite, çevre ve güvenlik politikalarımız Yönetim Kılavuzumuza eklenmiştir.

Bu yönetim sistemleri uluslararası Standartlara (ISO 9001:2008, ISO14001:2004, OSHAS 18001:2007) uygundur ve hepsi de sertifikalandırılmıştır.

Fagor Endüstriyel yönetim kalitesi, Euskalit tarafından verilen ve EFQM (European Foundation for Quality Management) tarafından belirlenen standartlara katı bir şekilde uyulduğunu gösteren Golden Q ödülünü ile Ekim 2004 onaylanmıştır..

Lucena (200 m2) ve Oñati'de (700 m2) laboratuvarların açılması, Fagor Endüstriyel'in otel, catering ve çamaşırhane sektöründe Ar-Ge ve Kalitede küresel bir referans olma noktasındaki taahhüdünü ortaya koymaktadır. 2011 yılında Ar-Ge faaliyetlerine 8,5 milyon Euro yatırım yapılmıştır.

 • Euskalit Golden Q
 • IQNet Sertifikası
 • AENOR Kayıtlı Şirketi
 • AENOR Çevre Yönetimi
 • AENOR İş Sağlığı ve Güvenliği

Önceliklerimizin en başında kalite düzeylerini yakalamak gelir

Birlikte gelişiyoruz

Birlikte

Birleştirilmiş çaba

Fagor Endüstriyel olarak en verimli sonuçların çabaları birleştirmekten geçtiğine inanıyoruz. En iyisini yapma sorumluluğuyla ortak başarı sonucunu elde etmek için çalışıyoruz.

Birlikte, daima yakın. Müşteri, dağıtıcı ve profesyonellerle bir takım olarak çalışmak.

Biz

Yetenekli kişiler

Fagor Endüstriyel işleri mümkün kılan ve Fagor'u evrensel çapta tanınan bir firma haline getiren insanlardan oluşur. Devamlı gelişim peşinde olan ve sınırları aşan insanlardan. Yetenekli, bağlı ve daha ileriye gitmeye adanmış kişiler.

Gelişim

Gelişim ruhu

Bizler gelişimin bir görev olduğu, inovatif, daha iyinin ve daha verimli sonuçların peşinde bir dünyada yaşıyoruz. İşini iyi yap, mükemmellik için çalış, değer sun.

Fagor Endüstriyel'in bu gelişim ruhu bizi bugün bulunduğumuz noktaya taşıdı.