Küresel çözümler

Profesyonel catering şirketleri için entegre hizmet çözümleri.

Profesyonel catering şirketleri için entegre hizmet çözümleri.

Satış öncesi

Amerika, Avrupa ve Asya'da üretim merkezleri, 30 şirket içi ofis, satış öncesi önerilerde uzman profesyoneller, özel simülasyon yazılımı (Fagor Product ve Fagor Equip 5). Doğru kararı vermenize yardımcı olacak çok sayıda çözüm.

Satış öncesi planlama ve danışmanlık Hakkında tüm bilgilere göz atın

Satış

Müşterilere yakın olmak ve doğru kararları vermelerine yardımcı olmak istiyoruz. Hem kendi ürünlerimiz hem de pazarlama ürünlerimizi kullanarak distribütör ve son kullanıcı ile ön çalışmalar yaparak, her teklife özel çözümler sunmaktayız.

Dağıtımcı Ağımıza göz atın

Satış sonrası

Bir müşteriyi hem satın alma işleminden önce hem de sonra müşteri olarak kabul ederiz. İşte bu yüzden Fagor Endüstriyel olarak şu satış sonrası hizmetlerini standart haline getirdik: şubelerde, bağlı şirketlerde, dağıtımcı ve teknik hizmet birimlerinde yer alan Fagor Technic gibi kullanıcı dostu programlar; tüm dünyada geçerli SAT görevlisi; 10 yıllık yedek parça garantisi ve çok daha fazlası.

En yakın Teknik Servisi bulun

Eğitim ve Araştırma-Geliştirme-İnovasyon

Müşteri gereksinimlerini karşılayacak yeni ve gelişmiş çözümler geliştirmek amacıyla Araştırma-Geliştirme-İnovasyonda sürekli yatırım. Ürün ve hizmetlerin sürekli olarak geliştirilmesi için itici güç olarak iç ve dış eğitime sürekli bağlılık. Kalite ve yönetim süreçlerinde onaylanmış bir şirket olarak sürekli olarak kendi geliştirme hedefi.

Bu bilgileri Fagor Events Experience