Çamaşırhane

Çamaşırhane makineleri

Yıllardır çamaşırhane makineleri üretiyor ve kurulumunu yapıyoruz. İşte bu yüzden bugün bu işte uzman olduğumuzu söyleyebiliyoruz. Geniş bir yıkama, kurutma ve ütüleme makineleri yelpazesine sahibiz.

Yıkama

Felsefemizle uyumlu, son nesil ürünü çamaşır makinaları en son teknolojiyi maksimum parça ve materyal kalitesi ile birleştirmektedir. WET CLEANING'in en son gelişmelerine ve su, enerji ve kimyasal ürün tasarrufu sistemlerine sahiptirler. Kuru temizleme ve self servis çamaşırhanelerden ticari, hastane veya endüstriyel çamaşırhanelere kadar her türlü çamaşırhanede kullanmanıza imkan veren kolay kullanımı ve sezgisel programlaması ile ön plana çıkmaktadır.
Tüm serilerimize yeni Touch Plus Control programlayıcısını ve pazarın en kapsamlı ürün serilerinden biri olarak yüksek ve standart santrifüjlü yeni modelleri bünyemize dahil ettik.

Kurulama

FAGOR INDUSTRIAL'in yeni kurutucuları kurutma alanında gerçek bir devrim yaparak piyasaya çıkmıştır.
Yeni tasarımlar önceki modellere oranla daha üstün bir etkinlik sunar ve piyasadaki en gelişmiş teknolojiye sahip kurutucular olarak kendilerine yer edinmişlerdir.

+ Daha fazla bilgi ister misiniz?

Ütüleme ve katlama

Boyuna, çapraz katlama ve kümeleme özelliği ve önden ya da arkadan çıkışlı seçenekleri ile pres ütü makinaları her türlü alan ve kullanıma uyum sağlamak için büyük bir esneklik sunmaktadır.
Fagor pres ütü makinaları enerji etkinliği ve ön plana çıkan zaman tasarrufu ile büyük oranda verim ve üretkenlik sağlamak için tasarlanmışlardır ve basit kullanımı bakım giderlerinin neredeyse ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
Makinalarımızla ütülenen düz kıyafetlerin ütü kalitesi kullanıcılarımız tarafından fark edilmektedir ve ön plana çıkan en önemli unsur olarak değerlendirilmiştir.

Aksesuarlar

Profesyonel çamaşırhane

Yarı endüstriyel çamaşır makinaları ve kurutucular daireler, küçük oteller, okullar ya da kuaför, vs. benzeri iş yerlerindeki gibi az miktardaki çamaşırlar için ideal makinalardır.
Küçük kapasitesi ile maksimum kalite ve tasarımı ve son nesil teknolojisi sayesinde mükemmel sonuçlar sunmaktadır.

Üzerinden geçme ve bitiş

Her türlü kıyafeti (pantolon, gömlek, bornoz, ...) ütülemek için geniş bir ürün serisine sahibiz. Daha az miktarda kıyafet için basit ütü masalarından, ortalama bir üretim ve ütü masaları için büyük bir ütü kalitesi sunan pnömatik pres ütülere kadar. Ayrıca farklı türde kıyafetler için kullanılabilen makinalara da sahibiz. Buhar kabinleri daha büyük işler, özellikle üniforma ve hastane kıyafetleri için uygundur.

Self Servis Çamaşırhane

Endüstriyel çamaşırhane sektöründeki hızla büyüyen alanların her biri için her türlü makina, aksesuar ve yardım sunuyoruz. Bakım ve ödeme işlemlerinin idaresini sağlayan sistemlerle herhangi bir self servis kurulumun işlem akışını garanti eden çözümler.