Çamaşırhane

Çamaşırhane makineleri

Yıllardır çamaşırhane makineleri üretiyor ve kurulumunu yapıyoruz. İşte bu yüzden bugün bu işte uzman olduğumuzu söyleyebiliyoruz. Geniş bir yıkama, kurutma ve ütüleme makineleri yelpazesine sahibiz.

PROFESYONEL ÇAMAŞIR MAKİNELERİ - COMPACT SERIES

Fagor Industrial olarak, her gereksiniminize yönelik en iyi yanıtı sunuyoruz. Ayrıca, piyasada ortaya çıkan yeni taleplere ayak uydurmasını biliyoruz.

Compact adlı, küçük tesisler (kuaförler, spor salonları, kamp merkezleri, vb.) için özel olarak tasarlanmış profesyonel çamaşır makinesi ürünlerinden oluşan seri, işte bu nedenle ortaya çıktı. Bu tür tesisler, endüstriyel tip makineler ile aynı performans ve dayanıklılık düzeylerine gerek duyarken daha fazla çok yönlülük, daha kompakt boyutlar ve daha uygun fiyatlara ihtiyaç duyuyor.

Yıkama

Felsefemizle uyumlu, son nesil ürünü çamaşır makinaları en son teknolojiyi maksimum parça ve materyal kalitesi ile birleştirmektedir. WET CLEANING'in en son gelişmelerine ve su, enerji ve kimyasal ürün tasarrufu sistemlerine sahiptirler. Kuru temizleme ve self servis çamaşırhanelerden ticari, hastane veya endüstriyel çamaşırhanelere kadar her türlü çamaşırhanede kullanmanıza imkan veren kolay kullanımı ve sezgisel programlaması ile ön plana çıkmaktadır.

Kurulama

FAGOR INDUSTRIAL'in yeni kurutucuları kurutma alanında gerçek bir devrim yaparak piyasaya çıkmıştır.
Yeni tasarımlar önceki modellere oranla daha üstün bir etkinlik sunar ve piyasadaki en gelişmiş teknolojiye sahip kurutucular olarak kendilerine yer edinmişlerdir.

+ Daha fazla bilgi ister misiniz?

Ütüleme ve katlama

Boyuna, çapraz katlama ve kümeleme özelliği ve önden ya da arkadan çıkışlı seçenekleri ile pres ütü makinaları her türlü alan ve kullanıma uyum sağlamak için büyük bir esneklik sunmaktadır.
Fagor pres ütü makinaları enerji etkinliği ve ön plana çıkan zaman tasarrufu ile büyük oranda verim ve üretkenlik sağlamak için tasarlanmışlardır ve basit kullanımı bakım giderlerinin neredeyse ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
Makinalarımızla ütülenen düz kıyafetlerin ütü kalitesi kullanıcılarımız tarafından fark edilmektedir ve ön plana çıkan en önemli unsur olarak değerlendirilmiştir.

Üzerinden geçme ve bitiş

Her türlü kıyafeti (pantolon, gömlek, bornoz, ...) ütülemek için geniş bir ürün serisine sahibiz. Daha az miktarda kıyafet için basit ütü masalarından, ortalama bir üretim ve ütü masaları için büyük bir ütü kalitesi sunan pnömatik pres ütülere kadar. Ayrıca farklı türde kıyafetler için kullanılabilen makinalara da sahibiz. Buhar kabinleri daha büyük işler, özellikle üniforma ve hastane kıyafetleri için uygundur.

Aksesuarlar

Self Servis Çamaşırhane

Endüstriyel çamaşırhane sektöründeki hızla büyüyen alanların her biri için her türlü makina, aksesuar ve yardım sunuyoruz. Bakım ve ödeme işlemlerinin idaresini sağlayan sistemlerle herhangi bir self servis kurulumun işlem akışını garanti eden çözümler.

Water Recovery System

With its water recovery system, Fagor Industrial demonstrates once again the positive effect that technological innovations have on saving and sustainability. The latest generation water reclaimers offer up to 70% savings on water, but that is not all. They also mean big savings on chemical products thanks to reuse of the reclaimed water, as well as considerable energy savings thanks to hot water reuse from previous phases of the wash cycle.